Preskočiť na obsah

7 dní CVIČÍŠ ZADARMO!

Nečakaj na správny moment, sprav si členstvo teraz a získaj prvý týždeň z každého tréningového programu grátis!

CHCEŠ VYZERAŤ LEPŠIE?

Trápiš sa s tvojím vzhľadom? 

DOSTUPNÉ

na akýchkoľvek zariadeniach, nakoľko všetky videoinštruktážne videá a tréningové plány najdeš v sekcí plateného členstva.

UNIVERZÁLNE

Nezaleží na tom či si muž alebo žena tréningové plány su univerzálne a daju sa prisposobiť ku každému individuálne.

POVEDALI STE O NÁS

Čauko áno všetko super váha je rovnaka cítim sa super a už aj to “vyrysovanie” alebo ako to nazvať vidno na mojom tele 💪🏻 Teším sa na posledný týždeň 😊 👍🏻
Nicolas Gašpar
Hokejista
Takže, strava super, stále sa cítim najedeny čo pred tým nehrozilo, jedol som nárazovo a veľa, čo sa odrazilo samozrejme aj na váhe.Tréning, čo si mi poslal na prvý týždeň, som najprv bral dosť povrchne, že to zvládnem úplne v pohodicke bez poriadneho zapotenia a opak bol pravdou, dobre som sa zapotil.
Richard Šafárik
Futbalový rozhodca
Ahoj, tak sa hlásim po 4 týždni. Mám 61,8kg a som strašne šťastná. Nešlo mi vôbec o číslo na váhe. Aj tým že cvičím viem, že svaly sú ťažšie a aj keď ich nemám neviem koľko tak viem že to číslo je super. A hlavne, vidím tie zmeny na sebe. Škoda že som sa neodmerala na začiatku, to by bolo lepšie. Každopádne, som rada a ďakujem ti za spoluprácu. Aj keď nie vždy sa mi všetko dalo dodržovať kvôli diabetesu, som spokojná. Cukor je konečne tak ako byť má, nastavenie v hlave je, centimetre išli dole(aj kilá), rozumiem potravinám. Jupi, konečne. Moc moc ďakujem ešte raz 🙏🏼
Barbora Krupanská
Študentka

Môj príbeh

Aktívne sa venujem cvičeniu už od roku 2012. Nakoľko som od malička bol vedený k športu ako takému, som nakoniec svoju vášeň a pozornosť venoval zdravému životnému štýlu a fitness. Moje začiatky boli veľmi ťažké, nemal som prístup k overeným informaciam ohľadne cvičenia a začal som navštevovať posilňovnu ako uplný začiatočník so svojimi kamaratmi. 

Postupom času som si stále viac a viac začal osvojovať pohyb ako taký a prichadzal som na neustále nové kombinacie cvikov. Doposiaľ som sa v tejto oblasti zdokonalil po každej stránke či už ako odbornik alebo ako človek, ktorého naplňa vyzývať vlastné telo do boja so sebou samým. 

 

POZRI SI VIDEO O MOJOM PRÍBEHU

Benefity spolupráce so mnou

  • Zlepšenie kondície a zdravia,
  • Funkčný tréning,
  • Redukcia hmotnosti,
  • Naberanie svalovej hmoty,
  • Spevnenie ochabnutého svalstva,
  • Efektívny stravovací plán na mieru,
  • Poradenstvo v oblasti stravovania a výživových doplnkov,
  • Uvádzanie a zoznamovanie nových členov s postupmi a strojmi v štúdiu.

Moje poslanie

Výzva je to čo mňa osobne ženie za určitým cieľom. Sám sebe sa snažím dokázať že som do toho vložil maximum. Ak sa cítiš že dokážeš opustiť svoju komfortnú zónu som tu určite pre teba. 

Doposiaľ som odtrénoval niekoľko stoviek klientov či už na osobných tréningoch alebo v online priestore. Či už je tvoj cieľ akýkoľvek vždy sa snažím každému klientovi pomocť individualne.